Prenájom lešenia
Montáž/Demontáž a prenájom lešenia
Disponujeme s veľkým objemom fasádneho lešenia určeného na prenájom. Zabezpečujeme aj montáž a demontáž lešenia.  Na prenájom aj predaj fasádneho lešenia ponúkame značku Plettac/MJ UNI 70. Ak hľadáte kvalitu za slovenské ceny, ste na správnej adrese.

Disponujeme vlastnými montážnymi skupinami, ktoré majú bohaté skúsenosti s montážou a demontážou fasádnych lešení. Ak potrebujete zakúpiť alebo prenajať lešenie, kontaktujte nás prosím. Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku a dohodneme s Vami možné termíny dovozu. V každom prípade sa budeme snažiť maximálne vyhovieť Vašim požiadavkám a nájsť pre Vás cenovo najvýhodnejšie riešenie.

Prenájom lešenia
Predaj a prenájom fasádneho lešenia
Ak hľadáte kvalitu za slovenské ceny, ste na správnej adrese. V našej ponuke nájdete kvalitné lešenia na predaj i prenájom. Lešenia máme k dispozícii ihneď k odberu. Rozhodnite sa pre nás, a odvoz lešenia pre Vás zabezpečíme my. Pracujeme s lešeniami typu Plettac. Lešenia si môžete od nás nielen zakúpiť, ale aj prenajať.
Spoločnosť Quimica s.r.o. v súčasnosti disponuje s objemom približne 1000m2 fasádnych lešení, určených na prenájom. Disponujeme vlastnými montážnymi skupinami, ktoré majú bohaté skúsenosti s montážou a demontážou fasádnych lešení. Ak potrebujete zakúpiť alebo prenajať akékoľvek lešenie, kontaktujte nás prosím. Následne Vám vypracujeme cenovú ponuku a dohodneme s Vami možné termíny dovozu. V každom prípade sa budeme snažiť maximálne vyhovieť Vašim požiadavkám a nájsť pre Vás cenovo najvýhodnejšie riešenie.